Opdrachtgevers:

Mogelijke uitbreiding Unielijst 2018

Mogelijke uitbreiding Unielijst 2018

donderdag 2 november 2017

Mogelijke uitbreiding Unielijst 2018

De Europese Commissie werkt aan een mogelijke uitbreiding van de Unielijst in 2018. Het gaat dan om de volgende invasieve exoten.

 

 

Scientific name

Common name

Nederlandse naam

Ailanthus altissima

Tree-of-heaven

Hemelboom

Cardiospermum grandiflorum

Balloon vine

Ballonnen-plant, ballonliaan

Cinnamomum camphora

Camphor tree

Kamferboom

Neovision neovision

American mink

Amerikaanse nerts

Ameiurus spp.

Catfish

Amerikaanse dwerg-meerval (genus)

Channa spp.

Snakehead

Slangekopvis (genus)

Lepomis spp.

Sunfish

Zonnebaars

Salvinia molesta

giant salvinia,

kariba weed

Grote vlotvaren

Gymnocoronis spilanthoides

Senegal tea plant

geen NL naam

Hygrophila polysperma

Indian swamp-weed

Belgisch groen

Pistia stratiotes

water lettuce, tropical duckweed, Nile cabbage

Watersla, mosselplant

 

Terug naar nieuwsoverzicht
Delen op:

Maak kennis
met de VHG Groepen

Leden VHG

Ontdek de voordelen van het VHG-lidmaatschap. Bekijk het nieuws, de agenda, publicaties en handige tools.

Ga naar leden VHG

Zakelijke opdrachtgevers

Voor elk groenproject de juiste VHG-professional. Van ontwerp en advies tot realisatie, beheer en onderhoud.

Ga naar zakelijke opdrachtgevers

Consumenten

Uw VHG-hovenier zorgt voor meer tuinplezier. U bent verzekerd van vakmanschap, deskundig advies én garantie.

Ga naar consumenten