Opdrachtgevers:

Zoek uw Boomspecialist

Voor advies en praktische opdrachten kunt u contact opnemen met leden van VHG Vakgroep Boomspecialisten bij u in de buurt: 

Scroll op de kaart voor een overzicht in uw eigen regio of klik op + of -. Klik daarna op een icoon voor de bedrijfsgegevens.

Bedrijfsnaam Plaats Website
ANDERS Boomtechnisch Advies Rheden www.boomtechnisch-advies.nl
B-vier  Breda www.b-vier.nl
Van de Bijl en Heierman BV Opheusden www.vdbh.nl
Bindels Groen Eys www.bindelsgroen.nl
BKC bv Zevenaar www.bkcbv.nl
Groenprojekten en cult.techn. Boogaart Almere BV Almere www.boogaartalmere.nl
Boomadvies Nederland B.V. Den Bosch www.boomadviesnederland.nl
Boomloper Oosterhout www.boomloper.nl
Boomtotaalzorg BV Schalkwijk www.boomtotaalzorg.nl
Born + Bink Tuinaanleg/Onderhoud/Boomverzorging Rotterdam www.bornbink.nl
Bos Boomverzorging IJzendoorn www.bosboomverzorging.nl
Bosboom advies Zutphen www.bosboomadvies.nl
Brand Boomverzorging Fluitenberg www.brandboomverzorging.nl
Gebr. M. en W. Bron BV Geldermalsen  
BTL Bomendienst B.V. Apeldoorn www.bomendienst.nl
BTL Realisatie B.V. Haaren www.btl.nl
Buiten Zorg Groep B.V. Markelo www.buiten-zorg.nl
Copijn Realisatie B.V. Utrecht www.copijn.nl
Delsasso Boomverzorging en Bosbeheer Rosmalen www.uwboomverzorger.nl
Dolmans Landscaping Group B.V. Bunde www.dolmanslandscaping.nl
Donkergroen BV Sneek www.donkergroen.nl
du pré groenprojecten BV Helmond www.dupre-groenprojecten.nl
Engelsman Hoveniers BV Wateringen www.engelsmanhoveniers.nl
J. van Esch BV Cromvoirt www.jvaneschbv.nl
Expedio Arbori Raalte www.expedio-arbori.nl
Koninklijke Ginkel Groep Veenendaal www.ginkelgroep.nl
De Groene Ridder Boom en Tuin Meeden www.degroeneridder.nl
Groenvliet Rijsenhout www.groenvliet.net
Van Helvoirt Groenprojecten BV Berkel-Enschot www.vanhelvoirtgroenprojecten.nl
Joep Hinzen Boomverzorging Amersfoort www.joephinzenboomverzorging.nl
Hoefakker BV De Bilt  
Huiding Boomverzorging Houten www.huidingboomverzorging.nl
Klasens groentechniek Julianadorp www.klasensgroentechniek.nl
Krinkels BV Wouw www.krinkels.nl
Aann./handels/boomverz.bedr. Mense BV Heemstede www.mensebv.nl
Eric Mercx Hoveniers Boomverzorgers VOF Maria Hoop www.ericmercx.nl
Mijn Tuin Hoveniers Schijf www.mijntuin.com
Nationale Bomenbank BV Bleskensgraaf www.bomenbank.nl
Nooijen Terreininrichting BV Oss www.nooijenti.nl
Quercus Boomverzorging BV Eelde www.quercusboomverzorging.nl
Rebel en Schaap Boomverzorgers Huizen www.rebelenschaap.nl
Reuvers Bos en Natuur Winssen www.reuversbosennatuur.nl
Ruud Tuinen Soest www.ruudtuinen.nl
SIGHT Landscaping b.v. Harderwijk www.sightlandscaping.nl
Hoveniersbedrijf en Groenprojecten M. van der Spek BV Benthuizen www.mvdspek.nl
Stoop Groenvoorziening Waarland www.stoopwaarland.nl
Symbio boomverzorging Loenersloot www.symbio.nl
TFI 4000 B.V. Hollandsche Rading www.tfi-international.com
Boomverzorging & Groenonderhoud TreeUnit Ter Aar www.treeunit.nl
Herman Vaessen B.V. Maasbree www.hermanvaessen.nl
Leo van der Valk Boomverzorging & Hoveniersbedrijf B.V. Katwijk www.leovandervalk.nl
Visser Tuinvormgeving en -realisatie Leimuiden www.vissertuinen.nl
Van Voorthuizen bomen Lienden www.vanvoorthuizenbomen.nl
P. de Vries Bos & Landschapsverzorging Almere www.bosenlandschapsverzorging.nl
Wallaard Groen BV Noordeloos www.wallaard.nl
J.M. de Wit Groenvoorziening B.V. Hazerswoude-Rijndijk  
Zoontjens Boomprojecten B.V. Bosschenhoofd www.zoontjensboomprojecten.nl

 

Delen op:

Maak kennis
met de VHG Groepen

Leden VHG

Ontdek de voordelen van het VHG-lidmaatschap. Bekijk het nieuws, de agenda, publicaties en handige tools.

Ga naar leden VHG

Zakelijke opdrachtgevers

Voor elk groenproject de juiste VHG-professional. Van ontwerp en advies tot realisatie, beheer en onderhoud.

Ga naar zakelijke opdrachtgevers

Consumenten

Uw VHG-hovenier zorgt voor meer tuinplezier. U bent verzekerd van vakmanschap, deskundig advies én garantie.

Ga naar consumenten