Opdrachtgevers:

Voor bezoekers

Neem een kijkje bij de VHG hovenier

 


Bent u benieuwd naar wat een hovenier allemaal doet en kan? En wat er allemaal gebeurt bij een hoveniersbedrijf? Kom dan op zaterdag 23 september naar de Landelijke Open Dag Hoveniers.

 

 

 

 

 

Een kijkje in de keuken van een hovenier
Bent u op zoek naar tuininspiratie? Weet u niet helemaal waar te beginnen met het onderhanden nemen van uw tuin? Of bent u op zoek naar een hovenier die u met raad en daad bij kan staan in uw tuin? 

Op 23 september bent u van harte welkom bij de Landelijke Open Dag Hoveniers.

Kom meer te weten over planten, bloemen en insecten, informeer over de garanties bij een bij VHG-aangesloten hovenier of laat u inspireren!

Op deze dag zetten bedrijven in de groene sector in het hele land hun deuren open voor publiek. Tal van hoveniers staan voor u klaar om u te ontvangen op hun bedrijf. Zij vertellen u graag wat er allemaal komt kijken bij het goed aanleggen en onderhouden van een mooie tuin.

Laat u vrijblijvend adviseren over ontwerp, aanleg, onderhoud en renovatie van uw tuin. Stel al uw vragen over planten, tuinen en tuinieren en ontdek de laatste tuintrends. Kijk gezellig rond en laat u inspireren.

Iedereen, van jong tot oud, is van harte welkom op zaterdag 23 september. De deuren van onderstaande deelnemende VHG-hoveniers staan voor u open.

Radiospot
Voorafgaand aan de Landelijke Open Dag Hoveniers zal op verschillende radiozenders het onderstaande radiospotje te beluisteren zijn.


Deelnemende VHG-leden aan Landelijke Open Dag Hoveniers:

Bedrijfsnaam Vestigingsplaats Webadres
Hoveniersbedrijf Noteboom Almelo www.noteboom-hoveniers.nl 
Heuts Hoveniers Bunde www.heutshoveniers.nl
Mocking Hoveniers Cothen www.mockinghoveniers.nl
Diemel Groenvoorzieningen Den Hoorn www.diemelgroenvoorzieningen.nl
de Rooy hoveniers Dussen www.derooyhoveniers.nl
Meeuwis de Vries Tuinen Eerbeek www.meeuwisdevries.nl
Hoveniersbedrijf van Amelsfoort Goirle  www.hoveniervanamelsfoort.nl
Tuin totaal hoveniersbedrijf Haarlem Www.tuin-totaal.nl
Van Breukelen Groenvoorzieningen Harmelen www.vanbreukelengroen.nl
PVS Hoveniers 's-Hertogenbosch www.pvshoveniers.nl
Harco-Hoveniers Hoevelaken www.harco-hoveniers.nl
Tiggelaven Groenbeheer  Hoevelaken  www.tiggelavengroenbeheer.nl
De Groene Klaver Hoogezand www.groeneklaver.nl
Tuindesign Lammert Kroesen Hollandscheveld www.lammertkroesen.nl
Visser Tuinen Leimuiden www.vissertuinen.nl
Hoveniersbedrijf Jaap van Reeuwijk Lexmond  www.jaapvanreeuwijk.nl
Groenst Maassluis www.groenst.com
Blok Hoveniers Nieuwerkerk a/d IJssel www.blokhoveniers.nl
Tuintechnisch Bureau Smeulders Nuenen www.ttbsmeulders.nl
Holsto Tuinen & Buitenleven Olst www.holstotuinen.nl
Aardoom Hoveniers Ridderkerk www.aardoomhoveniers.nl
Hoveniersbedrijf Lemmens Sittard info@lemmensvof.nl
gebr. Rijneveld b.v. Spankeren  www.rijneveld.nl 
Tuinrijck Utrecht www.tuinrijck.nl
Biesot Vijfhuizen www.biesot.nl
De Groot Hoveniers Volkel www.degroothoveniers.nl
Ernst Baas Hoveniers B.V. Waddinxveen www.ernstbaas.nl
Vinkenest Hoveniers Wenum Wiesel - Apeldoorn www.vinkenest.nl
van Dijk tuinen Werkhoven www.vandijktuinen.nl
Hoveniersbedrijf & Groencentrum Wenninkhof Winterswijk-Meddo www.wenninkhof.nl
De Aar Hoveniers v.o.f. Woerden www.aarhoveniers.nl
Tukkers en ten Hoeve Zwolle www.tukkersentenhoeve.nl
Delen op:

Maak kennis
met de VHG Groepen

Leden VHG

Ontdek de voordelen van het VHG-lidmaatschap. Bekijk het nieuws, de agenda, publicaties en handige tools.

Ga naar leden VHG

Zakelijke opdrachtgevers

Voor elk groenproject de juiste VHG-professional. Van ontwerp en advies tot realisatie, beheer en onderhoud.

Ga naar zakelijke opdrachtgevers

Consumenten

Uw VHG-hovenier zorgt voor meer tuinplezier. U bent verzekerd van vakmanschap, deskundig advies én garantie.

Ga naar consumenten