Opdrachtgevers:

Zoek uw Interieurbeplanter

Voor advies en praktische opdrachten kunt u contact opnemen met leden van VHG Vakgroep Interieurbeplanters bij u in de buurt:

Scroll op de kaart voor een overzicht in uw eigen regio of klik op + of -. Klik daarna op een icoon voor de bedrijfsgegevens.

 

Bedrijfsnaam Plaats Website
Arti Fleur Stylisten Apeldoorn www.artifleur-stylisten.nl
Aspasia Interieurbeplanting Tilburg www.aspasia-interieurbeplanting.nl
Botanico binnengroenprojekten bv Aalsmeer www.botanico.nl
Ten Brinke Interieurbeplanting B.V. Zevenaar www.ten-brinke.nl
Bruinsma Natuurlijk! De Kwakel www.bruinsmanatuurlijk.nl
Business Green Almere www.businessgreen.nl
Copijn Realisatie B.V. Utrecht www.copijn.nl
Custers in groen Stamproy www.custersingroen.nl
Donkergroen BV Sneek www.donkergroen.nl
Koninklijke Ginkel Groep Veenendaal www.ginkelgroep.nl
Atelier Green Earth Amsterdam www.bertkuit.nl
Groenconcepten.nu Moordrecht www.groenconcepten.nu
Groenprojecten Zoetermeer B.V. Zoetermeer www.groenprojecten-zoetermeer.nl
Hydro Noord Sumar www.hydronoord.nl
Hydro Zorg Interieurbeplanting Rilland www.hydrozorg.nl
Hydrocultuurgroep Nederland B.V. Schinnen www.hydroworld.nl
Indoor Plant Services B.V. Harmelen www.indoorplant.nl
Krinkels BV Wouw www.krinkels.nl
Mobicare B.V. Leersum www.mobicarebv.nl
Mostert De Winter bv Prinsenbeek www.mostertdewinter.nl
Rent a Plant Almelo B.V. Almelo www.rentaplant.nl
Roessink Interieurbeplanting Zelhem www.roessink.com
SIGHT Landscaping b.v. Harderwijk www.sightlandscaping.nl
Van der Tol BV Amsterdam www.vandertolbv.nl
UW Flora Utrecht www.uw-flora.nl
Otto Visser Groenprojecten Leusden www.ottovisser.nl
Interieurbeplanting van der Vleuten St. Oedenrode www.vandervleuten-beplanting.nl
Zuidkoop b.v. De Lier www.zuidkoop.nl

 

Delen op:

Maak kennis
met de VHG Groepen

Leden VHG

Ontdek de voordelen van het VHG-lidmaatschap. Bekijk het nieuws, de agenda, publicaties en handige tools.

Ga naar leden VHG

Zakelijke opdrachtgevers

Voor elk groenproject de juiste VHG-professional. Van ontwerp en advies tot realisatie, beheer en onderhoud.

Ga naar zakelijke opdrachtgevers

Consumenten

Uw VHG-hovenier zorgt voor meer tuinplezier. U bent verzekerd van vakmanschap, deskundig advies én garantie.

Ga naar consumenten