Opdrachtgevers:

Landelijke Open Dag Hoveniers

Landelijke Open Dag Hoveniers

               

 

 

 

 

 

 

 

 

De Landelijke Open Dag Hoveniers 2018 vond plaats op zaterdag 22 september.

Meer informatie voor deelnemende bedrijven

Meer informatie voor bezoekers

Deelnemende bedrijven waren:

Bedrijfsnaam Vestigingsplaats Website deelnemende organisatie
Vinkenest Hoveniers Apeldoorn/Wenum Wiesel www.vinkenest.nl
M. van der Spek Benthuizen www.mvdspek.nl 
Van der Tol bv Berkel & Rodenrijs www.vandertolbv.nl 
Mocking Hoveniers Cothen http://www.mockinghoveniers.nl 
Hans van Velthoven
Buro voor Tuinontwerp & Aanleg

Diessen

www.hansvanvelthoven.nl 
Arjan Schwering Hovenier Emmeloord www.arjanschweringhovenier.nl 
Tuin Totaal Hoveniersbedrijf BV Haarlem www.tuin-totaal.nl 
Tuinverzorging De Molen Haastrecht www.tuinverzorgingdemolen.nl
Harco Hoveniers Hoevelaken www.harco-hoveniers.nl 
Satter Hoveniersbedrijf Hoevelaken www.satterhoveniers.nl 
Tiggelaven Groenbeheer  Hoevelaken  www.tiggelavengroenbeheer.nl 
Visser Tuinen Leimuiden www.vissertuinen.nl
Tuindesign Lammert Kroesen Hollandscheveld www.lammertkroesen.nl 
Blok Hoveniers Nieuwerkerk a/d IJssel www.blokhoveniers.nl 
Holsto Tuinen & Buitenleven Olst www.holstotuinen.nl 
v.d. Bijl & Heierman Opheusden www.vdbh.nl\opendag 
Groencentrum Harkema/Hof van Arcadia Opende www.hofvanarcadia.nl 
Aardoom Hoveniers Ridderkerk www.aardoomhoveniers.nl 
gebr. Rijneveld b.v. Spankeren  www.rijneveld.nl 
Biesot Vijfhuizen www.biesot.nl
De Groot Hoveniers Volkel www.degroothoveniers.nl 
Hoek Voorhout/Ursem www.hoekhoveniers.nl 
Van Nieuwland Tuinen Warmond www.vannieuwlandtuinen.nl 
Van Dijk Tuinen BV Werkhoven www.vandijktuinen.nl 
Hoveniers & Groencentrum Wenninkhof Winterswijk-Meddo www.wenninkhof.nl 



Voor eventuele vragen kunt u contact opnemen met Joke Mul, secretaresse,
j.mul@vhg.org, tel. 030-65 95 550.

Hieronder een foto impressie van de VHG Landelijke Open Dag Hoveniers in 2017.

Delen op:

Maak kennis
met de VHG Domeinen

Leden VHG

Ontdek de voordelen van het VHG-lidmaatschap. Bekijk het nieuws, de agenda, publicaties en handige tools.

Ga naar leden VHG

Zakelijke opdrachtgevers

Voor elk groenproject de juiste VHG-professional. Van ontwerp en advies tot realisatie, beheer en onderhoud.

Ga naar zakelijke opdrachtgevers

Consumenten

Uw VHG-hovenier zorgt voor meer tuinplezier. U bent verzekerd van vakmanschap, deskundig advies én garantie.

Ga naar consumenten