VHG  |  Ondernemer  |  Nieuws  |  Artikel

Skip Navigation Linksdefault

"Voor ondernemers in het groen"

ae564a7a-d66d-45db-b0a9-a3f0a7c68c77

VHG Nieuws

Nieuws en actualiteiten. Blijf op de hoogte van alle relevante thema's.

Vraag van de week - Ik ben 61 en aan het nadenken over de overdracht van mijn bedrijf. Wat is een goede eerste stap?

do 14 sep 2023

​Het overdragen van je bedrijf is geen lichte stap. Daar komt het nodige bij kijken. Wat ga je precies overdragen en aan wie? En wat wordt jouw rol na de overdracht? Het is belangrijk om hier dan ook op tijd mee te beginnen. Je kunt hierbij rekenen op ondersteuning van onze collega's van Koninklijke VHG. 

Zo kunnen de adviseurs van de VHG Ondernemershelpdesk advies geven bij jouw eerste verkenningen. Ook bieden wij een specifieke pagina op de website waar bedrijven voor verkoop worden aangeboden.

Heb je extra advies nodig, bijvoorbeeld met betrekking tot fiscale en juridische zaken, dan kun je gebruik maken van de adviseurs van MKB Advies Partners. Wij hebben voor onze leden met deze kennispartner gunstige afspraken gemaakt over hun ondersteuning.

Een goede eerste stap is het lezen van de VHG-brochure 'Uw bedrijf verkopen nu of later?'.

Download de brochure 

Meer weten?

Neem contact op met onze collega's van de VHG Ondernemershelpdesk via ondernemershelpdesk@vhg.org of 085 330 77 00. Zij zijn bereikbaar op werkdagen tussen 8.30 en 17.00 uur. 

VHG - Koninklijke Vereniging van Hoveniers en Groenvoorzieners

Horaplantsoen 20
6717 LT Ede
T 085 330 77 00
E info@vhg.org

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws!

Direct inschrijven voor de nieuwsbrief